Tabela Totem – Yol Kenarları İçin Uzun Vadeli Reklamcılık

     Genellikle şehirler arası yollarda sıklıkla görülen, reklam amaçlı hazırlanmış büyük tabelalara, tabela totem denilmektedir. Mağaza ya da firma önünde de örneklerini bulabileceğiniz, bu tabelalar, uzaktan görülmesi amacıyla 3 ila 4 metre yüksekliğinde hazırlanmıştır.

Tabela Totem Çeşitleri

     Tabela totemlerin, bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır; İzmir tabela totem arasında; ışıklı, ışıksız, tek bacaklı, çift bacaklı, likit, kompozit, alüminyum, çelik saç, profil, Vinily giydirme totem tabela çeşitlerini gösterebiliriz. İsteğe uygun biçimde hazırlanan tabela totemler, kişilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Karanlıkta görünürlüğü arttırmak için ışıklı tabela totemler kullanılırken, çok yönlü tabelalar ile yol güzerhanına göre görüş açısı arttırılabilir.

Tabela Totemleri Avantajları

     Firmaların marka tanınırlığı ve göz aşinalığına büyük katkı sağlayan totem tabelaların, reklam alanındaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle şehir merkezinden uzakta, dikkat çekici yerlerde inşa edilmiş tabela totemler oldukça ilgi çekici ve müşteriyi yönlendirici olabilmektedir. Ayrıca yıllar boyu sürebilecek bir reklam türü olması sebebiyle, uzun vadede getirisi gayet yüksek olacaktır. İyi tasarlanmış ve kaliteli hazırlanmış bir tabela totem, reklam verenin markalaşma ve ürün tanıtım ihtiyacını önemli ölçüde karşılamayı başaracak, tanıtımı yapılan ürün ya da markanın, kişilerin görsel hafızasına kazınmasını sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir