İzmir’de Ucuz ve Kaliteli Dijital Baskı

     Tasarlanan görsel, logo, resim vb çalışmaların bilgisayar ortamında hazırlanarak, dijital baskı cihazları ile basılmasına dijital baskı denilmektedir. Dijital baskı reklamcılık alanında oldukça büyük bir paya sahiptir ve bu alanda gayet önemli bir yeri vardır. Afişlerden panolara, tabelalardan, cephe kaplamaya kadar pek çok farklı alanda kullanılan dijital baskı, diğer reklam türlerine göre, oldukça hızlı ve maliyeti düşük bir işlemdir.
     İç mekanlar için de, dış mekanlar için de kullanılabilecek olan dijital baskı, oldukça farklı çeşitleri bulunması sebebiyle, hemen her sektöre hitap edebilmektedir.

Dijital Baskının Avantajları

     Günümüz teknolojisi sayesinde oldukça hızlı bir şekilde reklam ihtiyacına cevap verebilen dijital baskı, kalite yönünden de pek çok kuruluşun tercih ettiği reklam türlerinden. Ayrıca meydana getirilen baskılar, istenilen ebatlarda büyütülüp küçültülebildiği için, boyutsal olarak da avantaj sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü görseller ve kaliteli baskı makineleri kullanılarak hazırlanan dijital baskılar, uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile de ön plana çıkıyor.

Dijital Baskı Kalitesi

     Dijital baskıda kullanılan makineler oldukça önelidir. Baskı maksimum 72 dpi’de yapılabilir. Renk kullanımı CMYK olmalıdır. Çin’den ithal malzeme olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü bu tür malzemeler, görüntü kalitesini düşürmekte ve boyanın folyo üzerinde tutma süresini azaltır.
     İzmir dijital baskı konusunda, ince ve ustalıklı işçiliği ile göz dolduran Dekrek Reklamcılık, uzman ellerde hazırlanan dijital baskıların ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebildiğini kanıtlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir