Tabela&Totem Nedir?
Hazırlanma Aşamaları Nelerdir?

     Tabela totem, en kısa tanımıyla, oldukça büyük ebatlarda, reklam amaçlı hazırlanan tabelalardır. Özellikle şehirler arası yollarda çok kez rastlanan bu tabelalara, caddelerde, mağaza ve şirket önlerinde de rastlamak mümkündür. Hazırlanacak olan tabela totemler istenilen ebatta ve yönde olabilmektedir. Uzaktan dahi kendini fark ettiren bu tabelalar, iş yerinin, mağaza ya da şirketin yerini belli etme konusunda oldukça iyi iş görürler.

     Reklamcılık alanında sıklıkla rastladığımız ve dağı taşı bile reklam için yararlı hale getiren bu devasa tabelalar, reklam verenin ihtiyacına göre, tek yönlü, çift yönlü, üç ya da daha fazla yönlü olarak hazırlanabilmektedir.

Tabela Totem Nasıl Hazırlanır?

     Tasarım faaliyetleri gerçekleştirilip, ilgili görseller bilgisayara aktarıldıktan sonra, grafiğin alüminyum tabakalara geçirilmesi için metal kesiciler kullanılmaktadır. Lazer ve CNC kesicilerle kesilen tabelalar, fırın boya sistemiyle boyanır.

     Tabela totemin yerleştirildiği bölge, beton dökülme suretiyle sağlamlaştırılmalı, iskelet sistemi ise, rüzgar, fırtına gibi kötü hava koşullarına dayanıklılık göstermesi açısından dayanıklı, yeterli ve kaliteli malzeme kullanılmalıdır.
Tabela totemler, işinin ehli kimseler tarafından titizlikle hazırlanmalıdır. İzmir tabela totemler konusunda, işini titizlikle ve hassasiyetle yapan dekrek reklamcılık, müşterilerine aradığı hizmeti, kaliteli bir şekilde, özenle yerine getirmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir