Dijital Baskı Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

     Dijital baskı , en genel anlamıyla, dijital ortamlarda hazırlanan, tasarımların, gelişmiş ve kaliteli baskı makinaları ile çeşitli kağıt, kumaş ve metal zemin üzerine, el değmeden baskı yapılması işlemine denilmektedir.Reklam sektöründe de oldukça hızlı, maliyeti düşük ve görsel anlamda doyurucu olması sebebiyle çokça tercih edilen dijital baskılar, tanıtım, markalaşma ve duyuru konusundaki ihtiyacı tam anlamıyla karşılamaktadır.

     Dijital baskının, reklamcılık yönünden pek çok avantajı bulunmaktadır. Bir çok farklı platforma entegre edilebilir olması nedeniyle, gerek bilboard, gerek tabela veya afiş, gerekse cephe ve cam kaplama işlemlerinde kullanılabilir. Dijital baskının tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi de uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Olumsuz hava koşullarına bile uzun süre dayanan bu baskı türü, kullanılan ürünün kalitesine göre 15 yıla kadar dayanıklılık sağlar. İzmir Dekrek Reklamcılık dijital baskı sayesinde, hızlı, çözünürlüğü yüksek, uzun süre dayanıklı, kaliteli ve son teknoloji ürünü dijital baskılar ile reklam ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Dijital baskı çeşitleri arasında, folyo, One way vision, delikli branda, Vinly, Durotrans (ışıklı folyo), Cast folyo( araç folyosu) gibi işlemleri göstermek mümkündür.

     Reklam da bir sanattır. Dekrek reklamcılık, reklamı sanata dönüştüren dokunuşlarıyla, son teknoloji ürünü makineleri kullanarak, ihtiyaç sahiplerinin isteklerini en doğru ve en etkili biçimde karşılamaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir